שמאל ימין שמאל

בס"ד

מה היה קורה עם רה"מ נתניהו היה מקבל מליוני דולרים מקרן וקסנר? מבקר באי בו נהגו לאנוס ילדות, ויתכן גם דברים נוראיים אחרים? ואחר כך היה נתניהו ממן בכספים אלו הפגנות נגד יריבו? נכון, הארץ הייתה רועדת. ולמה זה לא קורה עכשיו? מאותה סיבה בה השמאל עטף את שרון בפרשת האי היווני, "איתרגו" אותו, כמו שניסח היטב אחד העיתונאים, שהמציא את המילה. בדיוק כמו שלא תעשו כלום מול השחיתות הגלויה במערכת המשפט- פשוט כי הם "בצד הנכון". לכן התקשורת כאן מעלימה את המידע.

יתכן שרה"מ יונה צחורת כנפיים לעומת העוטפים אותו, לפחות משמאל.
יכן שלא, אבל אחרי אין-ספור עלילות שווא, ששורשם הוא אי קבלת הדמוקרטיה, עם מניעים נסתרים הקשורים למקומות זרים ואפלים. כמו אותה קרן והאי הנעלם, קשה לדעת. זה יתברר, מקווה, בקרוב ממש. יברר האם אכן מעל בתפקידו, באמון שניתן בו- מקווה שזה לא נכון, בשביל כולנו.

מקורות הארץ נשלטים על ידי מספר מצומצם של בעלי הון שלאחר ההפרטה מחזיקים את רוב נכסי המדינה, כולל כמובן התקשורת: העיתונות כאן ברובה מועלת בתפקידה, משקרת, משרתת את אדוניה. ברובה, לא כולה. בעלי השליטה כאן ניזונים מהפילוג הזה, בין שמאל ימין לכאורה, שלרוב אין לו תוקף במציאות השקרית שאנו חיים בה היטב. השינוי יתחיל ברצון לניקוי אורוות יסודי, מהבסיס, מהשיטה ומהמערכות. שזה יהיה העניין לא אמצעי להחלפת השלטון.

מהבסיס. להיות עם חופשי בארצו. אנחנו כבר בחלק מהארץ, ודאי לא עם חופשי, מעצמנו קודם כל. החודשים האחרונים מציפים תפיסה בפועל, שרוב העם נכנע לה, צפיסת המדינה בה אנחנו נתינים המשרתים מימשל שלכאורה נבחר, לכאורה. ממשל ומתבסס על זה שהנתינים עבדים , מדבר אליהם כאל לקויי למידה והם (אנחנו) לא מבינים את השקר.

תראו- תראו את הנתונים של התמותה- אין כמעט תמותה! תבדקו בעצמכם את הגרפים (הגם שמצניעים אותם ) מי מת? ממה נפטר? מה שאמרתי שהם משקרים- היום משרד הבריאו מודה שרוב הנפטרים בגיל מבוגר מאוד עם מחלות רקע, אי אפשר לומר שמתו מהקורונה. דעתי ברורה- רה"מ, מדבר קשר תרחק, צריך ללכת הביתה עם כל יועציו תומכיו ומתנגדיו, כל אלה כרגע הם שלטון זר על עם ישראל, כן- אלה עם הזקנים ובלעדיהם, כולם שלטון מהרע. בינתיים ממשיכים לשקר, בכל הרמות, לאורך ולרוחב. כי אנחנו מסכימים, כי משסים בנו את השמאל – ימין., להרחיק מהאמת. אז נמשיך לשים מסכות בפארקים ובטבע, שלא לקבל קנס, או מכות רצח. להתעלם מנצוני משרד הבאירות שמראים שלא ברור בכלל אם וכמה מתו ממה שנקרא קורונה.

הכל קשור.

error: Content is protected !!
גלילה למעלה