יש רופא בקהל?

בס"ד

יש רופא/ ממונה/ מישהו שיכול להתייחס למידע הזה? יכול להיות שזה מוקצן? אולי זה נכון רק חלקית? יש כמובן מאות מידעים בנושא, חלקם מצונזרים (!).
רופא בכיר בארץ הודה שחלק גדול מהנפטרים נפטר מחוסר מקצועיות (הנשמות?) וומש' הבריאות במסמך שנגנז הודו שאין לדעת ממה נפטרו כולם. אתם קולטים??? כנראה שלא.

האם לא מגיע לנו לדעת את האמת? כנראה שאנחנו לא באמת רוצים לדעת.

אגב, מישהו כתב לי שאני לא איש מקצוע: ובכן- לא צריך להיות רופא כדי לראות שקר. אישית, במשך שנים עבדתי כמאפיין מערכות בגוף גדול ומוכר. פניתי לא מכבר לאחד ממכריי, בכיר מאוד שם, והסכים אתי שמה שנעשה בעניין ה"מגפה"- לא היה עובר את סף הבותק'ה של הש.ג… ולא רק הוא יודע את זה, גם בכירים אחרים, אבל שותקים.

חברים- מה שהזוי זה לא הדברים שאני מביא, מה שהזוי זה שמרמים אותכם, שמשתיקים, שאונסים אנשים לשים בדים מטונפים ומזהמים על מערכת הנשימה בשטח פתוח, (כן- חדירה לרשות הפרט וגופו זה לא פחות מאונס), האלימות… השקר הגדול. זה מה שהזוי!

תתעוררו אנשים, תתחילו להלחם על חרות הפרט ולא להרשות חוקים כמ זה ששוטר יכול לפרוץ לביתכם ללא צו בית משפט (זה לא הזוי?)

אני מצרף מסמכי מש הבריאות שאומרים- "מהמידע מתברר כי 57% מהמתים מקורונה סבלו מיתר לחץ דם ו־37% מסוכרת. חלק מהנפטרים סבלו מיותר ממחלת רקע אחת. גיל התמותה הממוצע: 80.7. הנתונים מתייחסים ל־263 מתים. מהנתונים עולה כי 151 מתים סבלו מיתר לחץ דם, 95 היו חולי סוכרת, 91 סבלו ממחלות לב, 29 ממחלת ריאות כרונית, 13 מדיכוי חיסוני, חמישה ממחלת כבד כרונית ו־117 ממחלות אחרות."

אין מילים.

אין לי יותר שאלות איך עלו משטרים אפלים לשלטון, איך יכלו להשליט רצונם באין מפריע. זה קרה כאן בגרוש גוש קטיף, זה קורה עכשיו כאן. ובכל העולם. אנשים מפחדים! על הכבוד, על זה שיגידו שהם הזויים, על הכסף, המישרה, הכבוד… זה קורה כי אנשים מאפשרים את זה. אמר לי חבר: "מה אכפת לי לשים מסכה? זה כל העניין?"

שבת שלום.


נ.ב. אמרתי לחבר יקר שאנשים כמו עדר, סומים, והוא אמר: "נכון, עם ישראל משול לעדר זה בסדר, רק שעדר צריך רועה טוב, שישמור עליו מזאבים ובטח לא יוביל אותו לתהומות וחושך. "

קרדיט

לתנועה לחופש המידע

error: Content is protected !!
גלילה למעלה